PL

+48 71 799 50 00

BOK@TAX-POL.PL

LOGOWANIE

 waluta euro

Każdy, kto osiągnie w Niemczech zarobki, które podlegają opodatkowaniu musi opłacić podatek dochodowy Lohnsteuer. Oprócz tego wyróżniamy również podatek kościelny tzw. Kirchensteuer oraz solidarnościowy Solidaritätszuschlag. Podatek kościelny jest dobrowolny, natomiast solidarnościowy zależy od tego, który rejon kraju się zamieszkuje. Rozliczenie podatku w Niemczech odbywa się w tamtejszym urzędzie skarbowym – Finanzamt.

W Tax-Pol.pl rozliczymy się za Ciebie!

W TAX-POL.PL zajmujemy się rozliczaniem naszych Klientów przed zagranicznymi urzędami skarbowymi. Jeżeli dostarczysz nam jeden z dokumentów takich jak:

  • Lohnsteuerkarte,
  • Besondere Lohnsteuerbescheinigung,
  • Lohnsteuerbescheinigung,

sprawdzimy, czy musisz się rozliczać, a jeśli tak, chętnie wykonamy za Ciebie niemal wszystkie potrzebne czynności. Zeznania podatkowe można składać do 31 lipca roku kolejnego, następującego po rozliczanym roku podatkowym. W 2023 roku czas został przedłużony do 1 października. Można zrobić to w urzędzie, pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem platformy on-line.

Dbamy o naszych Klientów!

W TAX-POL.PL dbamy o to, by każdy z naszych Klientów mógł liczyć na najkorzystniejsze rozliczenie. Sprawdzamy, czy nie przysługują im dodatkowe ulgi oraz kontrolujemy rodzaj obowiązku opodatkowania – ten bowiem nie dla wszystkich jest taki sam. Stajemy się przedstawicielami przed urzędami i pilnujemy interesów naszych Klientów. Jeżeli nie chcesz więcej zastanawiać się, czy wszystko zrobiłeś dobrze lub gdzie dokładnie się udać, skorzystaj z naszej oferty! Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami!Niemcy

Powrót do listy