PL

+48 71 799 50 00

BOK@TAX-POL.PL

LOGOWANIE

Pobierz wymagane formularze

Dokumenty niezbędne do uzyskania zwrotu podatku lub zasiłku

Krok po kroku

Pobierz komplet druków niezbędnych do zwrotu podatku. Linki do dokumentów znajdziesz w zakładkach znajdujących się nieco niżej.

Pobrane dokumenty wydrukuj jednostronnie i postępuj zgodnie z instrukcją znajdującą się na pierwszej stronie, uzupełniając brakujące informacje. Pamiętaj o złożeniu podpisów w zaznaczonych miejscach. Do wypełnionych i podpisanych dokumentów dołącz:

  • kopię paszportu (stronę ze zdjęciem i podpisem) lub dowodu osobistego (obie strony),
  • oryginały kart podatkowych od każdego pracodawcy (prosimy o zachowanie ich kopii).

W przypadku zasiłków i dodatków możesz zostać poproszony o dołączenie dodatkowych dokumentów, wszystkie będą wypisanie na 1 stronie pobranych przez Ciebie formularzy.

Pobrane formularze, karty podatkowe oraz kopię dowodu lub paszportu prześlij do nas listem (najlepiej poleconym) na adres:

TAX-POL
Stacyjna 1/43
53-613 Wrocław

W przypadku Holandii wszystkie dokumenty możesz przesłać do nas również mailowo na adres holandia@tax-pol.pl. Holenderski Urząd Skarbowy nie wymaga oryginałów kart podatkowych.

Formularz online

Pobierz komplet druków niezbędnych do zwrotu podatku, dodatku lub zasiłku.

W przypadku zasiłków i dodatków możesz zostać poproszony o dołączenie dodatkowych dokumentów, wszystkie będą wypisanie na 1 stronie pobranych przez Ciebie formularzy.

Pliki zapisane są w formacie PDF. Do ich otwarcia wymagane jest zainstalowanie darmowego programu Adobe Reader w wersji 5.0 lub wyższej. W tym miejscu możesz pobrać najnowszą wersję tego programu. Daj nam znać jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub pomocy w otwarciu plików.