PL

+48 71 799 50 00

BOK@TAX-POL.PL

LOGOWANIE

Promocje

Zapoznaj się naszymi aktualnymi promocjami

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wiele promocji obniżających cenę naszych usług, poniżej prezentujemy każdą z nich.

Przypominamy, w przesłanych pocztą dokumentach lub korespondencji mailowej zawierającej dokumenty, należy dołączyć informację odnośnie chęci skorzystania z wybranej przez Państwa promocji.

„Promocja "W toku"

5% rabatu na drugie rozliczenie, a na każde kolejne 10%.

Gdy posiadasz u nas rozliczenie w toku, przekaż nam swoje kolejne sprawy do rozliczenia, a otrzymasz 5% rabatu na drugie rozliczenie, a na każde kolejne 10%.

Warunkiem skorzystania z promocji jest kwota zwrotu wyższa niż 100€ oraz dopisek na marginesie umowy – korzystam z promocji „w toku”.

„Razem taniej"

Jeżeli zgłoszą się do nas co najmniej dwie osoby jednocześnie, każda z tych osób otrzyma rabat w wysokości 10% od należnej opłaty.

Aby skorzystać z w/w promocji, należy zgłosić ten fakt w chwili składania u nas dokumentów jednocześnie przez każdą z osób.

„Jeszcze raz”

Rozliczając się u nas po raz kolejny, otrzymujesz rabat w wysokości 10% od należnej opłaty.

Aby skorzystać z w/w promocji, należy zgłosić ten fakt w chwili składania u nas dokumentów.

„Przyłącz się do nas”

Promocja jest skierowana do osób, które w poprzednim roku podatkowym ubiegały się o zwrot podatku za pośrednictwem innej firmy. W takim przypadku przysługuje Ci rabat w wysokości 10% od należnej opłaty.

Aby skorzystać z w/w promocji, należy zgłosić ten fakt w chwili składania u nas dokumentów, dostarczając jednocześnie dowód potwierdzający korzystanie z usług innej firmy w poprzednim roku podatkowym.

„Mam kartę”

Dla posiadaczy kart EURO<26 udzielamy rabatu w wysokości 10% od należnej opłaty.

Aby skorzystać z w/w promocji, należy zgłosić ten fakt w chwili składania u nas dokumentów, dostarczając jednocześnie dowód potwierdzający posiadanie karty EURO<26 (kserokopia).

UWAGA!!! Nie można łączyć wymienionych promocji.