PL

+48 71 799 50 00

BOK@TAX-POL.PL

LOGOWANIE

O nas

Sprawdź dlaczego co roku rozliczają się z nami tysiące klientów

Działalność w zakresie zwrotu podatków rozpoczęliśmy w 2001 roku. Firma rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz szerokie kontakty z zagranicznymi Urzędami Skarbowymi są gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług i pozwalają na dalszy, dynamiczny rozwój.

Firma Tax-Pol od wielu lat jest liderem na rynku polskim oferując zwrot podatku z Holandii i Niemiec. Jako jeden z nielicznych podmiotów na rynku posiadamy doświadczenie i wiedzę, aby uzyskiwać najwyższe zwroty przy prostych procedurach.

Ciągły rozwój naszych pracowników, znajomość języków obcych oraz przede wszystkim zagadnień prawa podatkowego na terenie rozliczanych przez nas państwa pozwala nam na rozwiązywanie nawet najbardziej skomplikowanych problemów naszych klientów.

Teraz już wiesz dlaczego zaufały nam już tysiące klientów, a grono osób zadowolonych z naszych usług systematycznie powiększa się.

Współpracujemy z:

Dane osobowe Klientów są zabezpieczone zgodnie z zaleceniami Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Jesteśmy autoryzowanym agentem holenderskiego urzędu podatkowego Belastingdienst.

Jesteśmy członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.

Jesteśmy członkiem polsko-holenderskiej Izby Gospodarczej.

Należymy do Steuerberaterkammer Brandenburg czyli Izby Doradców Podatkowych Brandenburgii

6 powodów dla których warto nam zaufać
22 lata doświadczenia

Nasze doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm na rynku.

Obsługa Klienta

Zawsze jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy. Można kontaktować się z nami telefonicznie, korespondencyjnie, drogą elektroniczną (e-mail) a także osobiście. Również jesteśmy dostępni na Skype i czacie.

Panel klienta

Dzięki naszemu unikalnemu Systemowi każdy zarejestrowany w nim Klient może śledzić online etap na jakim jest w danym momencie jego rozliczenie.

Przyjazne procedury

Formalności ograniczyliśmy do minimum. Klient wypełnia krótki formularz, po czym na jego e-mail przychodzą niezbędne dokumenty z uzupełnionymi danymi. Wystarczy je wydrukować, podpisać się i wysłać pocztą lub e-mailem.

Gwarancja najniższej ceny

Płatność po wykonaniu usługi. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Stałych Klientów honorujemy licznymi zniżkami i rabatami.

Wiarygodność to podstawa

Liczne uzyskane przez nas pozwolenia oraz certyfikaty są dla naszych Klientów gwarancją wiarygodności i profesjonalizmu.