Kontakt

Sprawdź dlaczego co roku rozliczają się z nami tysiące klientów

Siedziba firmy

Tax-Pol
Wałbrzyska 6
52-314 Wrocław

NIP 8992762236
REGON 360728524

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00
Sobota 9.00 - 13.00
Niedziela nieczynne

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, elektronicznego, osobiście w naszym biurze lub drogą pocztową. Wypełnij formularz znajdujący się po prawej stronie, w ciągu 24h skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.

Biuro Obsługi Klienta

telefon 71 799 50 00
fax 71 799 50 09

telefon holenderski +31 20 893 2688
telefon angielski +44 20 3239 2445
telefon niemiecki +49 20 34516 0959

skype tax-pol
e-mail bok@tax-pol.pl

Dział marketingu

telefon 71 790 00 99
marketing@Tax-Pol.pl

Numery kont bankowych

Bank Millennium
PLN 22 1160 2202 0000 0002 7561 4656
EUR 38 1160 2202 0000 0002 7561 5629
GBP 51 1160 2202 0000 0002 7561 5686

Galeria

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Niemcy

telefon 71 799 50 01

telefon niemiecki:
+49 20 34516 0959

e-mail Niemcy@tax-pol.pl

Holandia

telefon 71 799 50 03

telefon holenderski:
+31 20 893 2688

e-mail Holandia@tax-pol.pl

Wlk. Brytania

telefon 71 799 50 02

telefon brytyjski:
+44 20 3239 2445

e-mail Anglia@tax-pol.pl

Austria

telefon 71 799 50 01

e-mail Austria@tax-pol.pl

Norwegia

telefon 71 799 50 01

e-mail Norwegia@tax-pol.pl

Dania

telefon 71 790 00 99

e-mail Dania@tax-pol.pl

Szwecja

telefon 71 799 50 04

e-mail Szwecja@tax-pol.pl

Belgia

telefon 71 799 50 01

e-mail Belgia@tax-pol.pl

Irlandia

telefon 71 799 50 02

e-mail Irlandia@tax-pol.pl

USA

telefon 71 799 50 02

e-mail USA@tax-pol.pl

Kanada

telefon 71 799 50 02

e-mail Kanada@tax-pol.pl

Australia

telefon 71 799 50 03

e-mail Australia@tax-pol.pl

Nowa Zelandia

telefon 71 799 50 02

e-mail NowaZelandia@tax-pol.pl

Polska - PIT36

telefon 71 799 50 04

e-mail PIT@tax-pol.pl

Zwrot podatku VAT

telefon 71 799 50 04

e-mail VAT@tax-pol.pl