PL

+48 71 799 50 00

BOK@TAX-POL.PL

LOGOWANIE

 kwota wolna od podatku rozliczenie dochodów z zagranicy 2020

Pracując w Niemczech, należy odprowadzać od jednego do nawet trzech różnych podatków. Jeśli należy Ci się zwrot podatku lub chciałbyś dowiedzieć się, czy możesz go odzyskać, koniecznie skontaktuj się ze specjalistami Tax-Pol.pl. Działamy przez Internet, dlatego zapraszamy do współpracy nie tylko osoby z Katowic, ale właściwie z całej Polski. W czasie działania naszego biura pomogliśmy tysiącom Klientów – zostań jednym z nich!

Z TAX-POL.PL odzyskasz podatki nawet z ostatnich 4 lat!

Zgodnie z niemieckim prawem podatkowym, można odzyskiwać podatki nawet z ostatnich 4 lat. Dla większości Polaków jest to jednak stosunkowo trudne ze względu na konieczność przejścia kilku procedur, prowadzenia rozmów z urzędem skarbowym czy dostarczenia odpowiednich dokumentów. Dzięki współpracy z Tax-Pol.pl nie będziesz musiał robić żadnej z tych rzeczy! Wystarczy, że udostępnisz nam odpowiednie informacje, a my zajmiemy się rozliczeniem podatku z Niemiec za Ciebie!

Kto musi dokonywać rozliczeń podatkowych w Niemczech?

Ze względu na to, że niemieckie procedury rozliczania i odzyskiwania podatku wydają się Polakom zawiłe, większość z nich korzysta z usług biur doradców podatkowych. Rozliczeń z niemieckim urzędem skarbowym nie muszą dokonywać jedynie osoby, które:

  • nie przekroczyły dochodu w wysokości 10 908 euro w 2023 roku,
  • na pozycjach 17 lub 20 w PIT nie mają wpisanych żadnych kwot.

Jeżeli przekroczyłeś podaną kwotę, musisz nie tylko dokonać rozliczenia, ale również odprowadzić odpowiedni podatek od wynagrodzenia, który z Twojej wypłaty najprawdopodobniej odbierał pracodawca. Wysokość tego podatku jest zależna od tego, ile dokładnie zarobiłeś. Jeżeli posiadasz małżonka lub dziecko, istnieje duże prawdopodobieństwo, że przysługują Ci ulgi podatkowe z różnych tytułów. Z nami Twoje rozliczenie będzie tak opłacalne, jak tylko może być!

Szukasz pomocy w zakresie rozliczeń podatkowych z niemieckim urzędem skarbowym? A może chciałbyś odzyskać podatek z ostatnich 4 lat? Jesteś w doskonałym miejscu – w Tax-Pol.pl wszystkim zajmiemy się za Ciebie! Zachęcamy do kontaktu!Niemcy

Powrót do listy