PL

+48 71 799 50 00

BOK@TAX-POL.PL

LOGOWANIE

 profesjonalna pomoc w rozliczeniu podatków

Tax-Pol od lat reprezentuje swoich klientów przed urzędami skarbowymi kilkunastu państw – wszędzie tam mamy niezbędne pozwolenia na wykonywanie zeznań podatkowych. To gwarantuje Ci bezpieczny zwrot podatku. Poza tym poprowadzimy Cię krok po kroku po wszystkich zawiłościach podatkowych i prawnych. Zobacz, dlaczego warto nam zaufać!

Jeśli pracowałeś legalnie za granicą, masz prawo do zwrotu podatku. Pieniądze możesz próbować odzyskać samodzielnie. Trzeba jednak wiedzieć, że błędy w formularzu mogą wydłużyć czas oczekiwania na zwrot podatku, uniemożliwić go, albo nawet spowodować naliczenie kar. To dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów! My pomożemy Ci załatwić wszystkie niezbędne formalności. Zajmujemy się rozliczeniami w Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii.

HOLANDIA

Tax-Pol jest autoryzowanym agentem holenderskiego urzędu podatkowego Belastingdienst. Mamy nadany specjalny numer BECON, dzięki któremu możemy się posługiwać specjalistycznym holenderskim oprogramowaniem księgowym. To daje gwarancję, że deklaracja zostanie prawidłowo złożona do urzędu. To również pewność, że otrzymasz maksymalny zwrot podatku. A różnica jest ogromna, bo w przypadku firm, które nie mają statusu agenta podatkowego i korzystają z darmowych programów, zwroty są często o 250-300 EURO niższe niż w przypadku kalkulacji przygotowanych przez Tax-Pol.
Działamy przejrzyście i odpowiadamy za każde wypełnione przez nas zeznanie. A Ty możesz cieszyć się spokojem i maksymalnym zwrotem podatku.

NIEMCY

Tax-Pol jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiada uprawnienia do przygotowywania zeznań podatkowych w Niemczech. Możesz mieć pewność, że opracowane przez nas rozliczenie będzie spełniało wszelkie wymagania niemieckiego Urzędu Skarbowego (Finanzamt). Bierzemy też pełną odpowiedzialność za wypełnienie w Twoim imieniu formularza podatkowego. Jest to możliwe dzięki temu, że działamy na podstawie przekazanych nam pełnomocnictw i podpisujemy się na każdym dokumencie, który przygotowujemy dla Ciebie do niemieckiego urzędu skarbowego.
Naszą gwarancją są z jednej strony wieloletnie doświadczenie i posiadane przez nas certyfikaty, a z drugiej strony polisa ubezpieczeniowa na kwotę 1 Miliona EURO, która chroni naszych klientów.

Pamiętaj, że posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty gwarantujące Ci bezpieczną usługę zwrotu podatku.Holandia Niemcy

Powrót do listy