PL

+48 71 799 50 00

BOK@TAX-POL.PL

LOGOWANIE

 pieniądze

Podatek z Niemiec możesz rozliczyć nawet do 4 lat wstecz. Z nami, zamiast kompletować samodzielnie wszystkie potrzebne dokumenty i wypełniać formularze, zrobisz to szybko i sprawnie. Wykonamy za Ciebie procedurę potrzebną do zwrotu, jak również rozliczenie podatku z Niemiec. Wrocław to jedno z miast, w których działamy online. Możesz korzystać z naszych usług niezależnie od tego, skąd jesteś, ponieważ wszystkie formalności załatwimy zdalnie!

Co warto wiedzieć o niemieckich podatkach?

W Niemczech obowiązują dwie formy opodatkowania – ograniczona i nieograniczona. To, która z nich będzie Cię dotyczyć, jest zależne między innymi od tego, ile czasu pracujesz w Niemczech, czy jesteś tam zameldowany oraz jaki procent dochodu pochodzi z tego kraju. Od rodzaju opodatkowania zależne jest również to, czy można rozliczać się wraz z małżonkiem oraz korzystać z rozmaitych ulg, czy też nie. W TAX-POL.PL dołożymy wszelkich starań, by Twoje rozliczenie było jak najkorzystniejsze, a zwrot podatku – jak największy!

Zalety współpracy z firmą TAX-POL.PL

Od teraz nie będziesz musiał orientować się ani w polskim, ani w niemieckim systemie podatkowym, ponieważ wszystko zrobimy za Ciebie. Wśród podstawowych zalet współpracy z naszą firmą wymienia się:

  • pewność, że wszystkie rozliczenia zostały dokonane prawidłowo,
  • możliwość skorzystania ze wszystkich przysługujących ulg np. na dzieci czy małżonka,
  • gwarancję świetnej ceny za usługi,
  • wygodę związaną z możliwością załatwienia wszystkich formalności w pełni zdalnie, przez Internet lub stacjonarnie w naszym biurze,
  • opcję zadawania dodatkowych pytań w każdej chwili doświadczonym w zakresie podatków specjalistom!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura online TAX-POL.PL – mamy ponad 20 lat doświadczenia i oferujemy bardzo przyjazne, przejrzyste procedury! Jeśli raz skorzystasz z naszych usług, nie będziesz chciał zamienić nas na żadne inne biuro!Niemcy

Powrót do listy