PL

+48 71 799 50 00

BOK@TAX-POL.PL

LOGOWANIE

 klasy podatkowe w niemczech - zwrot podatku

Jak poprawnie wykonać rozliczenie podatku z Niemiec? Rzeszów to jedno z miast, w których uzyskasz naszą pomoc! W TAX-POL.PL zajmujemy się rozliczaniem podatków z niemieckim urzędem skarbowym, a także odzyskiwaniem nadpłaconego podatku nawet do kilku lat wstecz. Dzięki nam możesz zadbać o to, by:

  • Twoje rozliczenie zostało wykonane w sposób w pełni sprawny i terminowy,
  • skorzystać ze wszystkich możliwych, a przysługujących Ci ulg podatkowych i zwrotów np. na dzieci, małżonka, z tytułu dojazdów do pracy czy prowadzenia podwójnego gospodarstwa domowego,
  • nie tracić już więcej czasu na kontakty z niemieckim urzędem skarbowym i dokonywanie samodzielnych rozliczeń.

Dlaczego warto skorzystać z usług TAX-POL.PL?

TAX-POL.PL to biuro księgowo-rachunkowe z ponad 22-letnim doświadczeniem w rozliczeniach podatkowych z zagranicy! Cieszymy się dużą popularnością, a przez cały okres swojej działalności zajmowaliśmy się podatkami tysięcy osób.

Podejmując z nami współpracę wystarczy, że dostarczysz do nas wymagany komplet dokumentów. Następnie prześlemy Twoją deklarację podatkową do niemieckiego urzędu skarbowego.

Jak współpracujemy z naszymi Klientami?

Wystarczy, że prześlesz nam swoje dokumenty, a my załatwimy wszystko za Ciebie! Sprawdzimy, jak wykonane rozliczenia będą najkorzystniejsze i sprawimy, by były jak najbardziej opłacalne.

Jako nasz klient będziesz na bieżąco informowany o kolejnych podejmowanych krokach, a na koniec uzyskasz informację zwrotną związaną z efektem naszych działań. Od teraz możesz zapomnieć o przejmowaniu się niewystarczającą znajomością specjalistycznego języka niemieckiego, terminami czy kontaktem z niemieckimi instytucjami podatkowymi!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktowania w sprawie rozliczeń oraz zwrotów podatków z Niemiec! Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i z przyjemnością odpowiedzą na każde dodatkowe pytanie!Niemcy

Powrót do listy