PL

+48 71 799 50 00

BOK@TAX-POL.PL

LOGOWANIE

 zwrot podatku z zagranicy

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy od ponad 18 lat rzetelnie budują swoje doświadczenie w obszarze zwrotu podatku z zagranicy. Podstawą naszej efektywnej pracy są liczne kontakty z Urzędami Skarbowymi. Jesteśmy krajowym liderem w kwestii odzyskiwania podatku z zagranicy, m.in. z: Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemiec. Nasze działania poszerzamy ponadto o obszar Austrii i Belgii. Synonimem naszej pracy jest solidność, bezpieczeństwo, dynamika i najwyższa efektywność. Wychodzimy naprzeciw najbardziej zawiłym problemom i zapisom prawnym, wspierając naszych Klientów i potwierdzając słuszny wybór naszej firmy, jako specjalisty w obszarze rozliczania podatku z zagranicy.

 

Odzyskaj podatek z zagranicy i poznaj efekty naszej pracy

Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści, władający kilkoma językami i perfekcyjnie znający prawo kraju, z którego chcesz rozliczyć podatek.

Co zyskujesz, wybierając naszą firmę?

  • Dostęp do panelu Klienta, w którym po zarejestrowaniu możesz na bieżąco śledzić przebieg realizacji i rozliczenia Twojego wniosku. To rozwiązanie, które daje Ci pełny wgląd w Twoją sprawę, dzięki temu prowadzony przez nas proces rozliczania podatku z zagranicy nie ma przed Tobą żadnych tajemnic.
  • Zawsze jesteśmy gotowi do pomocy i odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, które mogą pojawić się na etapie rozliczania wniosku. Wszelkie niejasności możesz wyjaśnić z nami korespondencyjnie, telefonicznie, przez Skype lub osobiście. Opiekun Twojej sprawy służy Ci profesjonalnym wsparciem. Wieloletnia wiedza i bogate doświadczenie przełoży się natomiast na szybkie i bezpieczne rozliczenie podatku.
  • W naszej pracy cenimy przejrzyste zasady i takie też są wszelkie kierowane do Klientów formularze. Wszystkie wysyłane dokumenty są przez z nas kompleksowo przygotowane, dzięki czemu zadaniem Klienta jest jedynie złożenie podpisu.
  • Gwarantujemy konkurencyjną cenę, a wszelkie koszty regulowane są po wykonaniu usługi. Nie pobieramy opłat wstępnych i nie doliczamy ukrytych usług pobocznych. Chcemy, by Klient miał przejrzystość w kosztach, które poniesie. Dla stałych Klientów oferujemy zniżki i rabaty.

podatek z zagranicy

Skuteczny zwrot podatku z Holandii, Niemiec czy Belgii!

Najwyższa jakość usług

W trosce o najwyższą jakość naszych usług i bezpieczeństwo prowadzonych rozliczeń podjęliśmy współpracę z licznymi jednostkami administracyjnymi (są to m.in.: zagraniczne urzędy podatkowe, Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy, Dolnośląska Izba Gospodarcza, holenderska Izba Gospodarcza, Izba Doradców Podatkowych Brandenburgii), które są jednocześnie gwarancją dla Klientów, efektywnej i pewnej realizacji złożonego zlecenia. To jeszcze jeden bardzo ważny powód, dlaczego warto powierzyć odzyskanie podatku z zagranicy naszej firmie. Dane naszych Klientów chronimy i zabezpieczamy wg. zaleceń Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Bez kategorii

Powrót do listy