Promocje

Zapoznaj się naszymi aktualnymi promocjami

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wiele promocji obniżających cenę naszych usług, poniżej prezentujemy każdą z nich.

Przypominamy, w przesłanych pocztą dokumentach lub korespondencji mailowej zawierającej dokumenty, należy dołączyć informację odnośnie chęci skorzystania z wybranej przez Państwa promocji.

„Rozlicz się za darmo”

Ty decydujesz o wysokości rabatu przysługującego Tobie i Twoim znajomym.

Przyprowadź ze sobą 4 znajomych, aby uzyskać darmowe rozliczenie zwrotu podatku lub podzielić rabat procentowo na każdą z osób. Aby rozliczyć się w promocyjnej cenie wypełnij ten formularz.

„Gwarancja ceny”

Nie ma na rynku firmy, która wykona usługę w taki sam sposób taniej niż my.

Jeżeli znajdziesz taką ofertę, to my zaproponujemy Ci jeszcze korzystniejszą cenę.” Zwrot podatku wykonamy taniej niż inne firmy wykonujące te same usługi w ten sam sposób. Zgłoś się do nas i wspólnie z naszym konsultantem ustal najniższą cenę na rynku.

„Promocja "W toku"

5% rabatu na drugie rozliczenie, a na każde kolejne 10%.

Gdy posiadasz u nas rozliczenie w toku, przekaż nam swoje kolejne sprawy do rozliczenia, a otrzymasz 5% rabatu na drugie rozliczenie, a na każde kolejne 10%.

Warunkiem skorzystania z promocji jest kwota zwrotu wyższa niż 100€ oraz dopisek na marginesie umowy – korzystam z promocji „w toku”.

„Razem taniej"

Jeżeli zgłoszą się do nas co najmniej dwie osoby jednocześnie, każda z tych osób otrzyma rabat w wysokości 10% od należnej opłaty.

Aby skorzystać z w/w promocji, należy zgłosić ten fakt w chwili składania u nas dokumentów jednocześnie przez każdą z osób.

„Jeszcze raz”

Rozliczając się u nas po raz kolejny, otrzymujesz rabat w wysokości 10% od należnej opłaty.

Aby skorzystać z w/w promocji, należy zgłosić ten fakt w chwili składania u nas dokumentów.

„Przyłącz się do nas”

Promocja jest skierowana do osób, które w poprzednim roku podatkowym ubiegały się o zwrot podatku za pośrednictwem innej firmy. W takim przypadku przysługuje Ci rabat w wysokości 10% od należnej opłaty.

Aby skorzystać z w/w promocji, należy zgłosić ten fakt w chwili składania u nas dokumentów, dostarczając jednocześnie dowód potwierdzający korzystanie z usług innej firmy w poprzednim roku podatkowym.

„Mam kartę”

Dla posiadaczy kart EURO<26 udzielamy rabatu w wysokości 10% od należnej opłaty.

Aby skorzystać z w/w promocji, należy zgłosić ten fakt w chwili składania u nas dokumentów, dostarczając jednocześnie dowód potwierdzający posiadanie karty EURO<26 (kserokopia).

UWAGA!!! Nie można łączyć wymienionych promocji.