Zwrot podatku z Holandii

Przebieg rozliczenia - zwrot podatku z Holandii

1. Abyśmy mogli złożyć Twoje zeznanie podatkowe w holenderskim urzędzie skarbowym będziemy potrzebować od Ciebie kilku informacji. W tym celu prosimy o:

wypełnienie formularza znajdującego się po prawej stronie. Po jego wypełnieniu wyślemy komplet dokumentów do wydrukowania na Twój adres e-mail.

wypełnienie większego formularza, który znajdziesz na tej stronie. Jego uzupełnienie spowoduje automatyczną wysyłkę na Twój adres e-mail kompletu wypełnionych już dokumentów, gotowych do wydrukowania.

pobranie i wydrukowanie dokumentów znajdujących się na tej stronie.

jeżeli nie masz możliwości wydrukowania dokumentów to daj nam o tym znać, prześlemy je do Ciebie tradycyjną pocztą.

2. Formularze powinieneś uzupełnić o brakujące informacje i podpisać. Pamiętaj o dołączeniu do nich kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz kopii kart podatkowych(więcej na temat kart podatkowych poniżej).

3. Komplet dokumentów możesz przekazać do nas tradycyjną pocztą, zeskanowany mailowo lub osobiście w naszym biurze.

4. Po otrzymaniu dokumentów bezzwłocznie przygotujemy i złożymy Twoje zeznanie podatkowe w holenderskim Urzędzie Skarbowym Belastingdienst.

5. Urząd Skarbowy wyda decyzję o wymiarze Twojego podatku dochodowego.

6. Po wydaniu decyzji zwrot podatku z Holandii trafi na Twoje konto bankowe.


Zwrot podatku Holandia – najczęściej zadawane pytania

Jakich dokumentów potrzebuję do rozliczenia z Holandii?

Najważniejszymi dokumentami wymaganymi do rozliczenia podatku z Holandii są karty podatkowe. Poniżej znajdziesz ich przykłady razem z wyjaśnieniem najważniejszych pozycji jakie można na nich odnaleźć:

Jaaropgave,

Jaaropgaaf,

ostatni Salaris (tygodniówka).

Dokumenty te wystawiane są przez pracodawcę i wysyłane na Twój adres po zakończonym roku podatkowym. Jeżeli pracodawca nie wystawił Ci żadnego z wyżej wymienionych dokumentów możesz skorzystać z tego pisma aby poprosić go o ich wystawienie.

Ile muszę poczekać na zwrot?

Od momentu, w którym otrzymamy od Ciebie komplet dokumentów do wydania decyzji w sprawie Twojego zwrotu mija przeważnie od 3 do 6 miesięcy. Warunkiem jest złożenie zeznania za miniony rok przed 1 kwietnia bieżącego roku. Zdarzają się jednak przypadki, w których nasi klienci rozliczani są już w ciągu 2 tygodni.

Za jakie lata mogę się jeszcze rozliczyć?

W Holandii można rozliczać się za ostatnie 5 lat, więc w roku 2014 możemy złożyć Twoje zeznanie podatkowe za lata 2009, 2010, 2011, 2012, 2013.

Więcej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na tej stronie.


Dlaczego powinieneś powierzyć nam Twoje rozliczenie podatku z Holandii?

Mamy ponad 14 lat doświadczenia

Tax-Pol jest jedną z najstarszych polskich firm pomagających w rozliczeniach z holenderskim urzędem Skarbowym Belastingdienst. Doświadczenie zdobyte przez naszych pracowników na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat pozwala nam na uzyskanie najwyższej możliwej do odzyskania kwoty zwrotu podatku z Holandii. Nasi klienci mają pewność, że uzyskany przez nas holenderski zwrot uwzględnia wszystkie możliwe ulgi podatkowe.

Wyznajemy zasadę, że brak efektów, to brak opłat

Jesteśmy zdania, że za brak efektów nie powinniśmy pobierać opłaty, w związku z tym prowizję za zwrot podatku z Holandii zapłacisz dopiero po rozpatrzeniu wniosku i wydaniu decyzji przez holenderski Urząd Skarbowy. Procentowa prowizja jest kolejnym czynnikiem, który motywuje nas do uzyskania dla Ciebie jak najwyższej kwoty zwrotu.

Rozliczenie z nami to gwarancja bezpieczeństwa

Sposób, w jaki przechowywane są przez nas dane osobowe, spełnia restrykcyjne wymagania stawiane przez Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Wypełniając formularz na naszej stronie lub logując się do panelu zarządzania Twoim rozliczeniem masz pewność, że wprowadzane przez Ciebie dane pozostają bezpieczne. Monitoring i inne zabezpieczenia w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu, wykluczają jakikolwiek dostęp osób osób trzecich do gromadzonych przez nas danych.

Cofnij Do góry